قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره اتوماتیک

دستگاه سورتینگ پیچ و مهره در کارخانجات تولید کننده این قطعات به کار برده می شود و در انواع اتوماتیک طراحی شده که از سرعت و دقت بالایی برخوردار بوده و قیمت گذاری آن بر اساس قابلیت ها و ظرفیت های مختلف آن صورت می گیرد.

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره اتوماتیک

انواع دستگاه سورتینگ پیچ و مهره اتوماتیک

انواع دستگاه سورتینگ پیچ و مهره اتوماتیک انواع دستگاه سورتینگ نه تنها در بخش تولید مواد غذایی بلکه در بخش های صنعتی مانند تولید انواع پیچ و مهره نیز کاربرد دارد. این ماشین آلات در مدل های مختلف طراحی شده که هر کدام قابلیت های خاص خود را دارد. 

این ماشین ها با استفاده از فن آوری پردازش تصویر عمل کرده و برای انواع قطعات مانند واشر، پیچ و مهره قابل استفاده می باشند.

اجزای قرار داده در این تجهیزات سبب تفکیک انواع پیچ و مهره های معیوب از جهات مختلف می شود. یکی از فاکتور های بسیار مهم در چنین ابزار هایی، سرعت دستگاه است که در واحد های عظیم تولیدی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بنابراین کارخانجاتی دارای ظرفیت بالای تولیدی می باشند نیازمند استفاده از مدل هایی با سرعت و دقت بالا می باشند.

به جز عامل سرعت، تعداد کانال های ورودی دستگاه نیز از جمله فاکتور های تاثیر گذار بر تفاوت انواع این ماشین ها از یکدیگر می شوند. مثلا در انواع بسیار پیشرفته تعداد هفت کانال وجود دارد که هر کدام به تفکیک قطعات سالم از انواع معیوب آن می پردازد.

در برخی مدل های دیگر نیز دوربین های پیشرفته به همراه سیستم های نورپردازی پیشرفته وجود دارد که از دقت بالایی برخوردار بوده و با کمترین خطای احتمالی عمل می کنند.

جنس قطعات به کار رفته در دستگاه سورتینگ نیز پارامتر مهم دیگری است که سبب تمایز بین انواع در این ماشین ها می شود. از این رو برخی از این تجهیزات دارای دوام و طول عمر بالایی بوده و از استحکام زیادی برخوردار هستند. 

تولید کننده دستگاه سورتینگ پیچ و مهره

تولید کننده دستگاه سورتینگ پیچ و مهره شرکت های مختلفی در حال حاضر در امر تولید دستگاه های سورتینگ فعالیت دارند. شرکت حاضر نیز به عنوان نوعی مرکز تولید کننده دستگاه سورتینگ فعالیت نموده و در این مورد آماده ارائه خدمات لازم به متقاضیان می باشد.

این واحد در این زمینه به تحقیق و پژوهش در مورد آخرین دست آورد های مرتبط با این صنعت پرداخته و در این راستا در پی ساخت دستگاه هایی مطابق آخرین فن آوری های روز می باشد.

بر این اساس استفاده از استاندارد های روز دنیا در تولید این ماشین ها از جمله اهداف اولیه ای است که ساخت دستگاه هایی با کیفیت بالا و ضریب اطمینان بالا همراه ساخته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما