قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صادراتی

سورتینگ پیچ و مهره با کارایی های مختلفی که دارد می تواند در تفکیک و جدا سازی انواع پیچ و‌مهره به کار گرفته شود. این دستگاه در مدل ها و نمونه های مختلف با قیمت های متفاوت تولید و عرضه می شود. نوع صادراتی این دستگاه از کیفیت بالاتر و بالطبع قیمت گرانتری برخوردار است. قیمت  دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صادراتی را عوامل متعددی تعیین می کند.

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صادراتی

ویژگی دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صادراتی

ویژگی دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صادراتی دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صادراتی  قابلیت های گوناگونی دارد. از نظر جنس و مواد اولیه بکار گرفته شده برای تولید این محصول، بهترینها و باکیفیت ترین ها انتخاب شده است.

آپشن های نصب شده بر نوع صادراتی این محصول نیز زیر نظر ماهرترین و زبده ترین طراحان و متخصصین ساخت این دستگاه طراحی شده است.

از ویژگی مهم این دستگاه می توان به جدا سازی نمونه های سالم و خراب پیچ و مهره اشاره کرد. نمونه های بی نقص و سالم پس از جدا سازی بر اساس طول، عرض، قطر داخلی و خارجی و عمق پیچ و مهره نیز جدا سازی و در ردیف های مختلف برای بسته‌بندی قرار می گیرند.

عملیات جدا سازی کیفی و کمی پیچ و مهره به کمک دوربین های تصویر برداری و بازرسی امکان پذیر می شود.

این دستگاه دارای سیستم نور پردازی پیشرفته و نمایشگر لمسی می باشد. برنامه مورد نظر برای تفکیک قطعات مختلف به دستگاه داده شده و عملیات جدا سازی به طور اتوماتیک انجام می گیرد. پیچ و مهره های معیوب و خراب از دو یا سه ‌کانال خارج شده و نمونه های سالم در کانالی دیگر قرار می گیرند.

خرید دستگاه سورتینگ پیچ و مهره اتوماتیک

خرید دستگاه سورتینگ پیچ و مهره اتوماتیک  خرید دستگاه سورتینگ پیچ و مهره می تواند به صورت مستقیم از تولید کنندگان این محصول یا نمایندگی فروش برندهای تولیدکننده این محصول صورت گیرد.

عرضه مستقیم دستگاه سورتینگ اتوماتیک و حذف واسطه ها از بازار خرید و فروش این محصول، سبب کنترل قیمت این دستگاه و بالطبع قیمت ارزان تر آن خواهد شد.

کیفیت بالا و قیمت پایین بالطبع سبب استقبال خریداران این نمونه دستگاه از محصولات ایرانی شده و مشتریان بیشتری را جذب کرده و در نهایت بازار فروش آن را پر رونق تر خواهد کرد.

عرضه نمونه صادراتی این محصول به بازارهای جهانی سبب شده است، بسیاری از کشورها از نمونه های ایرانی سورتینگ پیچ و مهره استقبال کرده و اقدام به خرید این محصول از تولید کنندگان ایرانی کنند. سالانه مقادیر بالایی ارز خارجی از طریق صادرات این دستگاه وارد کشور ما می شود. نمونه های صادراتی این دستگاه معمولا گران تر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما