قیمت دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت

برای دسته بندی و درجه بندی انواع گوجه فرنگی از دستگاه سورتینگ استفاده می کنند، قیمت دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت و دستگاه پرکن مرغ دستی به عوامل و پارامترهای مختلفی همچون نوع دستگاه و کیفیت و کارایی آن، اندازه آن، برند تولیدی، میزان ظرفیت، توان دستگاه، وارداتی و صادراتی بودن کالا، میزان عرضه و تقاضا و نوسانات بازار بستگی دارد.

قیمت دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت

مشخصات دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت

مشخصات دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت سلامت دستگاه پرکن بلدرچین خانگی یکی از فاکتور های مهم خرید برای مشتریان است، جدا سازی ساده و آسان گوجه فرنگی های با کیفیت و مرغوب از انواع پلاسیده و خراب شده و فاسد توسط ماشین سورتینگ مخصوص انجام می شود، این دستگاه همچنین در خط تولید گوجه فرنگی بسیار پر کاربرد می باشد.

از جمله مشخصات دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت می توان به موارد بسیاری اشاره کرد، این دستگاه دارای یک حوضچه شست و شو بوده و عمل شست و شو و جدا سازی محصول را با هم به انجام می رساند، همچنین یک کانال اولیه دارد که گوجه ها ابتدا درون آن قرار می گیرند.

گوجه به صورت مرطوب و سایشی شست و شو داده می شود، یعنی گوجه ها به هم برخورد کرده و تمیز شسته می شوند، به این منظور آن ها را درون وان شستشو قرار می دهند، این وان بسته به نوع ماشین اندازه و ابعاد مختلفی دارد، دمای آب موجود در وان هرچه بالاتر و آب گرم تر باشد بهتر است.

این دستگاه دارای نواری به نام نوار کانوایر است، گوجه ها پس از تمیز شدن در این نوار قرار گرفته و به مرحله جدا سازی هدایت می شوند که این مرحله توسط نیروی انسانی انجام شده و گوجه های بی کیفیت، زرد و فاسد از دیگر گوجه ها جدا می شوند.

در پایین ترین نقطه این ماشین ها کانالی تعبیه شده است که گل و خاک را به خارج هدایت کرده و دور می ریزد، بهترین ماشین سورتینگ گوجه فرنگی دارای مشخصاتی همچون جنس با کیفیت، ظرفیت بالا ، توان مصرفی فوق العاده و دارای ابعاد و اندازه های گوناگون است و از مزیت های این دستگاه ها این است که می توان طبق نظر مشتری و نیاز بازار آن را با ظرفیت و ابعاد و سایزهای گوناگون تولید نمود.

این دستگاه از نظر شکل ظاهری و کارایی و ابعاد بسیار متنوع است و دارای قابلیت های بسیاری از جمله شستن گوجه و جدا سازی و درجه بندی آن ها می باشد.

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ارزان

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ارزان این دستگاه گوجه را بر اساس کیفیت، رنگ، اندازه و شکل ظاهری دسته بندی می کند. این دستگاه در کشور با روش های کاملا پیشرفته و مدرن و هم گام با استانداردهای جهانی تولید شده و به بازار عرضه می شود.

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی با بهره گیری از بهترین طراحان و مهندسین و همچنین استفاده از دانش روز نسبت به تولید انواع ماشین سورتینگ گوجه با استانداردهای روز اقدام می نمایند، انواع دستگاه سورتینگ ارزان و با کیفیت بالا به بازار عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما