قیمت سورتینگ سیر خشک

سورتینگ در واقع دستگاهی است که توسط آن اقدام به جدا سازی انواع و اقسام مواد خوراکی، میوه ها، صیفی جات و خشکبار می نمایند و آنها را بر مبنای ابعاد و اندازه جداسازی نموده و بسته بندی می نمایند؛ یکی از بهترین نوع این دستگاه ها سورتینگ سیر خشک است که برای فروش و صادرات سیر از آن استفاده می شود؛ قیمت این دستگاه به مواردی مانند کارخانه تولید کننده، تکنولوژی به کار رفته در آن و ابعاد دستگاه بستگی فراوانی دارد.

قیمت سورتینگ سیر خشک

آشنایی با دستگاه سورتینگ سیر

آشنایی با دستگاه سورتینگ سیر سیر یکی از سبزیجات مفیدی است که این روزها در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و می توان آن را به صورت خام، پخته شده و سرخ شده مورد استفاده قرار داد؛ به همین علت است که در بسیاری از مناطق دنیا و به خصوص کشورمان ایران شاهد رونق تولید آن می باشیم.
در زمان های قدیم سیر را به روش های سنتی سورت و جدا سازی نموده و برای فروش آماده می کردند، اما خوشبختانه این روزها با پیشرفت هایی که در زمینه فناوری و تکنولوژی به وجود آمد شاهد تولید و ارائه دستگاه های مخصوص سورتینگ سیر هستیم.

این دستگاه نه تنها سیرها را به عالی ترین شکل ممکن سورت و جداسازی می نمایند، بلکه نیاز به نیروهای انسانی را نیز کاهش داده و این امر برای کشاورزان و مراکز تولید و بسته بندی سیر صرفه های اقتصادی فراوانی به همراه دارد.
شایان ذکر است که هر چقدر میزان تکنولوژی و فناوری به کار رفته در این دستگاه بیشتر باشد، سرعت و دقت آن نیز بالاتر خواهد بود و می تواند در مدت زمان کوتاهی سیرها را سورت و آماده سازی نماید.

توزیع سورتینگ سیر خشک

توزیع سورتینگ سیر خشک معمولاً سیر خشک تولید شده در کشورمان به صورت سورت شده به سایر کشورهای جهان صادر می شود، البته برخی از فروشگاه های ارائه دهنده مواد غذایی نیز سیر را به صورت سورت شده از تولیدکنندگان خریداری نموده و آن را در دسترس مشتریان قرار می دهند؛ بنابراین می توان گفت دستگاه سورتینگ سیر یکی از مهمترین ابزارها و دستگاه ها برای این مراکز به شمار می رود.
زیرا توسط آن می توان سیرهای خراب و آسیب دیده را به راحتی جدا نمود و تمامی حبه های سیر را بر مبنای ابعاد و اندازه، درون بسته بندی مورد نظر قرار داد و سپس آن را روانه بازار نمود.

این روزها بسیاری از کسانی که در زمینه فروش و صادرات سیر به فعالیت مشغول هستند، به مراکز معتبر توزیع سورتینگ سیر خشک مراجعه کرده و یکی از بهترین برندهای این دستگاه را مطابق با نیاز و میزان فعالیت خود خریداری کرده و توسط آن سیرهای خود را به عالی ترین شکل ممکن بسته بندی می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما