مرجع فروش سورتینگ سیر نیمه اتومات

مرجع فروش سورتینگ سیر نیمه اتومات این محصول را در نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه کرده است. سورتینگ سیر نیمه اتومات می تواند سیر های خراب و سیر های سالم را در مدت زمان کمی از هم جدا کند. این محصول به صورت نیمه اتومات تولید شده است. مرجع فروش این محصول را در کیفیت و رنگ بندی متفاوت به فروش می رساند. سورتینگ سیر دستگاهی بسیار کاربردی و مفید است.

مرجع فروش سورتینگ سیر نیمه اتومات

تفاوت دستگاه سورتینگ دستی و نیمه اتوماتیک

تفاوت دستگاه سورتینگ دستی و نیمه اتوماتیک دستگاه سورتینگ همانطور که از نامش مشخص است کار سورت یا مرتب کردن محصولات مختلفی را انجام می دهد. تفاوت دستگاه سورتینگ دستی و نیمه اتوماتیک به سرعت صورت سیر و انواع محصولات مختلف می باشد. یکی از تفاوتهای بسیار مهم سورتینگ دستی و سورتینگ نیمه اتوماتیک میزان خروجی این محصولات می باشد، هرچه میزان خروجی این محصولات بیشتر باشد نشانگر قدرت این محصولات است.

دستگاه سورتینگ نیمه اتوماتیک می تواند در ساعت چند تن سیر را جدا سازی کند و این دستگاه می تواند محصولات را در بسته بندی های کارتونی و جعبه ای یا توری و بسته بندی کند دستگاه سورتینگ نیمه اتوماتیک آسیب بسیار کمتری به سیر را میزند و خروجی محصول بسیار زیاد می باشد. دستگاه سورتینگ دستی به صورت سنتی و دستی کارایی دارند.

در این دستگاه مواد غذایی مورد ارزیابی قرار می گیرد و مواد غذایی سالم و ناسالم را از هم تشخیص می دهد و آنها را از هم جدا می کنند. این محصولات در درجه سرعت، دقت، خروجی، تعداد بسته بندی در ساعت و غیره با هم تفاوت های زیادی دارند. اصولاً دستگاه سورتینگ نیمه اتوماتیک از تکنولوژی بیشتری تولید شده است. سرعت کار در هر دو این محصولات متفاوت است و کیفیت کار هم بسیار متفاوت است.

قیمت سورتینگ سیر نیمه اتومات

قیمت سورتینگ سیر نیمه اتومات قیمت سورتینگ سیر نیمه اتومات بسیار معقول و مقطوع است. قیمت سورتینگ سیر بستگی به میزان تکنولوژی به کار رفته در این محصولات دارد هرچه تکنولوژی این محصول بالاتر باشد قیمت قابل توجهی دارد. سورتینگ سیر نیمه اتوماتیک یکی از دستگاه های بسیار کاربردی برای جداسازی سیر های ناسالم از سالم می باشد. این محصول با قدرت بالایی که دارد می تواند با سرعت بالایی سیر ها را از هم سورت کند. دستگاههای سورتینگ در مدل‌های مختلفی مانند تمام اتوماتیک دستگاه سورتینگ نیمه اتومات، دستگاه سورتینگ دستی تولید شده اند که میزان قیمت آنها بستگی به نوع کارایی و سرعت و دقت بالای محصول دارد.

عواملی مختلفی که بر قیمت این محصولات اثر می گذارند مانند جنس بدنه، میزان سرعت و قدرت بالای دستگاه، میزان بسته بندی و مرتب سازی در ساعت، سایز و اندازه دستگاه سورتینگ، شکل ظاهری دستگاه سورتینگ، برند کارخانه تولیدی، درجه کیفیت، رنگ بندی و غیره که همگی می توانند بر روی قیمت این دستگاه اثر زیادی بگذارند. این محصول در جهت جداسازی انواع محصولات متنوع مانند پسته، پیاز ، آجیل، سیب زمینی، سیر و غیره کارایی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما