نرخ دستگاه سورتینگ لوبیا سبز سال 99

این روزها با اختراع دستگاه های جدید برای صنعت و کارخانه،سرعت و کیفیت و رونق ویژه ای به کارها بخشیده شده است که یکی از این دستگاه ها، دستگاه سورتینگ لوبیا سبز می باشد که این دستگاه در کارخانه جهت بسته بندی لوبیا سبز استفاده می شود.

شما می توانید با مراجعه به شرکت فروش این دستگاه، نرخ جدید این محصول را در سال ۹۹ به دست آورید.

نرخ دستگاه سورتینگ لوبیا سبز سال 99

مشخصات اصلی دستگاه سورتینگ لوبیا سبز

مشخصات اصلی دستگاه سورتینگ لوبیا سبز

به طور کلی همان گونه که بیان کردیم با گذشت زمان و اختراع دستگاه سورتینگ کار، بسته بندی حبوبات و خشکبار از جمله لوبیا سبز، به زیبایی و دقت هرچه تمام تر انجام می پذیرد.

کار این دستگاه به این صورت می باشد که جدا سازی اضافات را از لوبیا سبز از طریق دوربین هایی رنگی انجام می دهد.این دوربین ها این گونه عمل می نمایند که هنگام ورود لوبیا سبز به داخل کانالی مشخص تمامی ناخالصی هایی که در لوبیا وجود داشته را شناسایی کرده و سپس اقدام به جدا کردن آنها می نماید، سپس به وسیله انژکتورها شروع به جدا کردن دانه هایی که نامرغوب بوده است می پردازد.

این دستگاه پس از انجام این جدا سازی هر یک را در سبدی جداگانه ریخته و با این کار محصولی را برای بسته بندی آماده می کند که کاملا یک دست و خالص می باشد.

کار با این دستگاه آسان بوده و یک فرد مبتدی نیز می تواند به راحتی کار با آن را یاد بگیرد.

از مزیت های استفاده از این دستگاه این می باشد که مطمینا به کار سرعت ویژه ای داده و همچنین دقت کار را بالا می برد، کاری که با چشم سخت و با دقت پایین تری انجام می گیرد.

این دقت عمل با دستگاه باعث می شود تا جنسی مرغوب نیز به دست مشتریان عزیز برسد.

این دستگاه ها در انواع مختلفی می باشند که تنوع آن در مقدار سورت شده و همچنین سرعتی می باشد که دستگاه عمل سورت محصول را انجام می دهد.

انواع آن هم عبارت است از دستگاه مینی سورتینگ و دستگاه های تک کانال الی هفت کانال که هر یک کیفیت کار خود را برخوردار می باشد.

خرید دستگاه سورتینگ لوبیا سبز ارزان

خرید دستگاه سورتینگ لوبیا سبز ارزان

شما عزیزان با توجه به دانستن کارایی این دستگاه فوق العاده می توانید جهت خرید دستگاه سورتینگ ارزان به شرکت ما مراجعه فرمایید.

در شرکت ما بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها در برند های مختلف با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد که جهت کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه و نحوه خرید و استعلام قیمت می توانید از طریق شماره تلفن های شرکت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما