نرخ دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

نرخ دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی، بر اساس کیفیتی که محصول دارد و مدل های متنوع آن، تعیین می گردد. این دستگاه ها را کارخانه جات متعددی می سازند و از نظر ساختاری ممکن است با هم دیگر تفاوت داشته باشند. در این نوشته سعی می نماییم تا انواع محصول را برای شما معرفی کنیم و راه های خرید آسان را نشان دهیم.نرخ دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

انواع دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

انواع دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی در صنعت پیچ و مهره سازی، از ماشین آلات گوناگونی استفاده می شود که در آخر خط تولید، وسیله ای به نام سورتینگ قرار داده می شود. این ماشین، همان طور که از نام آن پیدا است، کار سورت محصولات را انجام می دهد. در کنار این، انواع دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی وجود دارد که به شکل دایروی و یا خطی کار می کنند.

آنان همینطور مجهز به سیستم های کامپیوتری می باشند که به صورت اتوماتیک، وظایف گوناگونی را انجام می دهند که عبارت می باشند از:

  • جداسازی کالا ها از نظر سایز
  • ارتفاع
  • قطر
  • معیوب و سالم بودن
  • و یک دست سازی 

عملکرد بیشتر این دستگاه ها به شکل ارتعاشی می باشد و به دلیل داشتن دوربین های لیزری بسیار قوی، راحت به سوا کردن پیچ ها و مهره ها می پردازد. استفاده از چنین ماشین هایی کار را برای شرکت های تولیدی راحت کرده و برای همین موارد مصرف آن بالا رفته است.

باید گفت، مدل های متفاوتی از این وسایل ساخته می شوند که از نقطه نظر ابعاد، نوع مصرف انرژی و همچنین ظرفیت گوناگون جداسازی پیچ و مهره ها را در ساعت دارند. این دستگاه ها برای سورت‌ کردن انواع واشر، خار و قطعات کوچک دیگر هم به کار گرفته می شوند.

خرید دستگاه سورتینگ پیچ و مهره ویبره

خرید دستگاه سورتینگ پیچ و مهره ویبره افرادی که خرید دستگاه سورتینگ پیچ و مهره ویبره را انجام می دهند، به دو دسته تقسیم می شوند؛ آنانی‌ که مصرف کننده اصلی هستند و مالکان کارخانه می باشند که به صورت تک کالا را می خرند و کسانی که کارشان تجارت چنین ماشین آلاتی است و خرید عمده را در دستور کار خود قرار می دهند.

این نشان می دهد که با مراجع مختلف فروش مواجه هستیم. در کل طرف صحبت ما بیشتر آن دست از مشتریانی اند که برای تهیه عمده کالا می خواهند اقدام کنند. آنان در مدل های متفاوت و در قیمت های بسیار پایینی می توانند دستگاه سورتینگ ویبره را به دست آورند.

برای این منظور، می شود که با فروشندگان این مرکز آنلاین تماس بگیرند و از چند و چون معامله بیشتر معلومات کسب کنند. این سایت، سفارش مشتریان را از اقصی نقاط ایران می پذیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما