نمایندگی دستگاه سورتینگ خیار سبز ارزان

برای اینکه خیار را بر طبق اندازه های کاملاً یکسان و هماهنگ بسته بندی نموده و یا از آن برای تولید خیارشور استفاده کنند، باید حتماً آن را توسط دستگاه سورتینگ خیار سبز جداسازی کرده و سپس در بسته بندی های مخصوص قرار دهند؛ سایت اینترنتی ما به عنوان یکی از نمایندگی های فعال این محصول در کشورمان به فعالیت مشغول بوده و نوع پیشرفته و قدرتمند آن را در دسترس تولیدکنندگان صنایع غذایی قرار می دهد.

نمایندگی دستگاه سورتینگ خیار سبز ارزان

مدل های متنوع دستگاه سورتینگ خیار سبز

مدل های متنوع دستگاه سورتینگ خیار سبز برای ارائه دادن خیار به بازارهای داخلی و خارجی، باید آن را از نظر کیفیت و همچنین اندازه دسته بندی نمود، جداسازی کرد و سپس هر کدام را درون بسته بندی مخصوص خود قرار داد و دستگاه های سورتینگ خیار سبز دقیقاً برای این کار طراحی و ساخته شده اند.
در این قسمت به برخی از مدلهای متنوع این دستگاه پیشرفته و عالی اشاره می نماییم:

  • سورتینگ دوار روتاری: از این دستگاه در خط تولید خیار شور استفاده های فراوانی می شود و پایه و اساس سورتینگ آن بر اساس قطر خیارها می باشد که معمولاً آنها را در چهار سایز طبقه بندی نموده و متناسب با کیفیت خیار شور ارائه می دهد. به عنوان مثال خیارهای که دارای قطر زیر 2 سانتی متر یا بین 2-3 سانتی متر می باشند، برای تولید خیارشور درجه یک و اعلاء مورد استفاده قرار می گیرند و سایز های میان 3-4 و بالای 4 سانتی متر نیز برای تولید خیار شورهایی با درجه کیفیت کمتر به کار می روند.
  • سورتینگ نواری خیار: این دستگاه برای کارتن کردن و صادرات خیار کاربردهای فراوانی دارد که آنها را از نظر درجه کیفی و همچنین اندازه، دسته بندی می نماید.
  • سورتینگ توزین دار: مخصوص جعبه نمودن خیار در راندمان های نه چندان بالا کاربرد دارد.

خرید دستگاه سورتینگ خیار سبز اتوماتیک

خرید دستگاه سورتینگ خیار سبز اتوماتیک این روزها خرید دستگاه سورتینگ اتوماتیک خیار سبز در کشورمان با رونق فراوانی همراه می باشد، چرا که بسیاری از شرکت های تولید کننده خیار شور و همچنین صادرکنندگان میوه خیار به سایر کشورهای جهان، از این دستگاه استفاده نموده و توسط آن بهره وری خود را به میزان بسیار زیادی افزایش می دهند.
بهره گیری از این دستگاه موجب می شود که امر جداسازی نمونه ها و اندازه های مختلف خیار در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت بسیار بالایی انجام شود و این موضوع راندمان کار را به میزان فراوانی افزایش می دهد؛ همچنین با کمک این دستگاه نیاز به نیروی انسانی بسیار کمتر از قبل می گردد و این موضوع می تواند از نظر اقتصادی صرفه بسیاری برای شرکت ها و کارخانجات تولید کننده مواد غذایی به همراه آورد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما