نمایندگی دستگاه سورتینگ خیار سبز تهران

دستگاه سورتینگ خیار سبز نمونه ای از پراستفاده ترین دستگاه ها می باشد که جهت جداسازی و تفکیک خیارهای مرغوب و یک اندازه به کار گرفته می شود. به همین جهت این دستگاه را در تولید فرآورده های خیار همچون تولید و بسته بندی خیار شور و تفکیک خیارهای گلخانه ای و باغی در مزارع به کار می‌برند. بنابراین نمایندگی دستگاه سورتینگ خیار تهران انواع و اقسام این دستگاه ها را در اندازه های بزرگ و کوچک برای مکان ها با فضاهای مختلف تولید کرده اند. 

نمایندگی دستگاه سورتینگ خیار سبز تهران

انواع مدل های دستگاه سورتینگ خیار سبز

انواع مدل های دستگاه سورتینگ خیار سبز امروزه کارخانه های سازنده به تولید انواع مدل های دستگاه سورتینگ خیار سبز می پردازند تا بتوان به راحتی به تفکیک خیارهای بزرگ و کوچک و مرغوب و نامرغوب بپردازند.

تولید این دستگاه بسیار مورد توجه کشاورزان، باغداران، تولید کنندگان خیارشور و … قرار گرفته است و به همین دلیل این دستگاه ها با قابلیت های مختلفی تولید می گردد.

از جمله قابلیت های برخی از دستگاه سورتینگ خیار می توان به مرتب سازی خیارها بر اساس وزن اشاره کرد که با داشتن لرزاننده و حسگرهای انجام می شود که در آن تعبیه گردیده و قابل تنطیم نیز می باشد.

از دیگر قابلیت های دستگاه های سورتینگ جداسازی آنها براساس رنگ می باشد که با استفاده از دوربین های موجود به تفکیک این خیارها براساس رنگ می پردازد.

همچنین برخی از دستگاه های سورتینگ خیار سبز به شستشوهای آنها قبل از بسته بندیشان می پردازند و سپس خیارهای تمیز را در کارتون، نایلون و … بسته بندی می نمایند. 

بنابراین از انواع مدل های دستگاه سورتینگ خیار سبز می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • دستگاه سورتینگ خیار سبز رنگی
 • دستگاه سورتینگ خیار سبز لیزری 
 • دستگاه سورتینگ خیار سبز توزین دار
 • دستگاه سورتینگ خیار سبز غلطکی
 • دستگاه سورتینگ خیار سبز نیمه اتوماتیک 

قیمت دستگاه سورتینگ میوه خیار سبز

قیمت دستگاه سورتینگ میوه خیار سبز امروزه و با پیشرفت علم انواع دستگاه سورتینگ میوه برای تفکیک و جداسازی میوه های مختلف همچون خیار سبز، پرتقال، سیب و … به کار گرفته می شوند.

معمولا این دستگاه ها دارای ویژگی های گوناگونی می باشند و به همین جهت براساس قابلیت های که دارند از قیمت های مختلفی نیز برخوردار هستند.

بنابراین می توان گفت قیمت دستگاه سورتینگ خیار سبز با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود که این موارد به شرح زیر می باشند:

 1. کیفیت قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه سورتینگ خیار سبز
 2. براساس قابلیت های مختلف دستگاه های سورتینگ
 3. نحوه خرید و فروش این دستگاه
 4. نوع برند سازنده آن
 5. نرخ ارز و نوسانات بازار
 6. نوع مدل و سال ساخت دستگاه 
 7. ابعاد و اندازه دستگاه سورت خیار سبز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما