نمایندگی دستگاه سورتینگ پیچ صنعتی

دستگاه سورتینگ قادر است انواع محصولات را از نظر اندازه، وزن و … جداسازی کند. این دستگاه همانند دستگاه پرکن مرغ دستی برای پیچ و مهره قادر است انواع انواع قطعات ریز و کوچک صنعتی همچون واشر، پیچ، مهره و … از نظر ابعاد، شکل ظاهری و … مورد بررسی قرار دهد. این دستگاه در مدل های متنوع با قابلیت های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. نمایندگی دستگاه سورتینگ پیچ صنعتی این محصول را با کیفیت درجه و عملکرد عالی به صورت غیرحضوری وارد بازار می کند.

نمایندگی دستگاه سورتینگ پیچ صنعتی

مشخصات انواع دستگاه سورتینگ پیچ صنعتی

مشخصات انواع دستگاه سورتینگ پیچ صنعتی دستگاه سورتینگ پیچ صنعتی در انواع مختلفی وجود دارد که بسته به نوعی که دارد ممکن است توانایی و قابلیت های آن نیز متفاوت باشد. این دستگاه به طور کلی قادر است مقدار مشخصی از پیچ ها، واشرها، مهره و … را مورد بازرسی قرار دهد و نمونه های معیوب را جداسازی کند. کارخانه تولیدی دستگاه سورتینگ، دستگاه پرکن بلدرچین خانگی را نیز تولید می کند.

به طور معمول این دستگاه دارای 2 الی 3 کانال برای خارج شدن قطعات آسیب دیده و معیوب بوده و نیز یک کانال برای خروج قطعات سالم می باشد. مدل های جدید و پیشرفته ی دستگاه سورتینگ پیچ دارای مانیتور به همراه صفحه ی لمسی است.

علاوه بر این دارای دوربین و نورپردازی پیشرفته در قسمت های مختلف خود می باشد که عملکرد و سرعت کار دستگاه را بیشتر و با دقت بالاتری همراه می کند.

در این دستگاه چند عدد صفحه ی دورانی وجود دارد که هر کدام به دسته ای از پیچ و مهره اختصاص پیدا می کند. این ماشین بسیار دقیق عمل می کند و قدرت جداسازی آن بالا می باشد.

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ در سال جدید

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ در سال جدید انواع دستگاه سورتینگ در مدل های مختلف وجود دارد که قیمت آنها به عواملی همچون نوع، کیفیت، متریال، نحوه ی خرید و … بستگی دارد. قیمت دستگاه سورتینگ پیچ در سال جدید را می توانید از مشاوران فروش تخصصی و معتبر در همین سایت اینترنتی جویا شوید.

دستگاه سورتینگ پیچ یکی از نیازهای ضروری برای اغلب صنایع می باشد. این دستگاه در مدل های و کیفیت های مختلف وجود دارد که مصرف کنندگان و خریداران طبق نیاز خود آن را تهیه و خریداری می کنند.

دستگاه سورتینگ پیچ درجه یک و مرغوب را می توانید به صورت غیرحضوری و آنلاین سفارش دهید. با این روش خرید در واقع شما خرید خود را از تولید کننده ی اصلی و تخصصی به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام خواهید داد.

کیفیت بسیار بالای این دستگاه کاربردی و نیز قیمت مناسب و مقرون بصرفه ی آن در جذب مشتریان داخلی و خارجی نقش بسزایی داشته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما