پخش دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی در راستای تفکیک سیب زمینی بر اساس سایز و کیفیت تولید گردیده است و یکی از نمونه های پرکاربرد، دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی می باشد که مدل های مختلف این دستگاه، توسط پخش دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

پخش دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

خصوصیات دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

خصوصیات دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

در حقیقت عملکرد دستگاه سورتینگ سیب زمینی به این صورت بوده که با کمک نوار نقاله و غلطک، سیب زمینی ها را، از هر گونه گرد و خاک جدا نموده و پس از آن بر اساس درجه بندی غلطک ها، محصولات را در چندین سایز تفکیک می نماید و در انتها کلیه محصولات را در کیسه های توری شکل بسته بندی خواهد کرد.

و اما درباره مشخصات و خصوصیات دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی باید گفت که، این نمونه سورتینگ مجهز به چندین بخش بوده که در ادامه به شرح عملکرد هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت.

۱- نوار نقاله دست چین که به منظور جداسازی سیب زمینی سالم از خراب طراحی گردیده و عملکرد آن به این صورت است که ۴ الی ۶ نفر نیروی انسانی در اطراف این بخش قرار گرفته اند و سیب زمینی های ناسالم را از روی نوار نقاله خارج می نمایند.

۲- بخش دیگری از دستگاه مربوط به جداسازی سیب زمینی بر اساس حداقل سه سایز می باشد و غلطتک های این بخش به گونه ای قرار گرفته اند که در زمان جدا سازی، کم ترین آسیب فیزیکی به سطح سیب زمینی وارد گردد.

۳- هم چنین دستگاه مجهز به سیستم خاک گیری غلطکی بوده و نوار نقاله برای انتقال خاک به گونه ای تولید گردیده است که تمامی سنگریزه ها و کلوخ های ریز هم از داخل سیب زمینی ها جدا شده و به قسمت خارجی دستگاه انتقال می یابد.

۴- از دیگر قابلیت های دستگاه سورتینگ غلطکی، مجهز بودن آن به سیستم درجه بندی با سرند های لاستیکی خواهد بود.

۵- به منظور بالا رفتن راندمان بسته بندی سیب زمینی، دستگاه سورتینگ قابلیت افزایش سورت کردن در هر کدام از بخش ها را  به منظور تفکیک و بسته بندی بهتر و سریع تر را خواهد داشت.

قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی نیمه استیل

قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی نیمه استیل

دستگاه سورتینگ سیب زمینی از جمله دستگاه های پرکاربردی بوده که در نمونه های مختلفی تولید می گردد و در میان نمونه های تولید شده، دستگاه سورتینگ سیب زمینی نیمه استیل، بیشترین طرفدار را به خود اختصاص داده است. البته لازم به ذکر است که این دستگاه هم بر اساس مدل و عملکرد، خود به چندین گروه مجزا تفکیک می گردد.

و اما درباره قیمت دستگاه سورتینگ نیمه استیل باید گفت که، با توجه به مدل و عملکرد دستگاه، از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد. ولی امروزه  به دلیل نوسانات ارز و تحولات بازار نمی توان به صورت قطعی و دقیقی برای آن قیمت نهایی مشخص نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما