پخش دستگاه سورتینگ مغز پسته مستقیم

امروزه ایران با وجود تولیدات بالا در مناطق مختلفی از کشور در زمینه پسته به فکر تولید انواع و اقسام ماشین آلات کشاورزی پرداخته که یکی از انواع این نوع دستگاه های صنعتی دستگاه سورتینگ مغز پسته می باشد که نمایندگی های موجود در سراسر کشور توانسته اند این نوع محصول صنعتی را با کیفیت مرغوب و نیز با قیمت مناسب به روش عمده و مستقیم در بازارهای داخلی و خارجی پخش و عرضه نمایند.

پخش دستگاه سورتینگ مغز پسته مستقیم

انواع دستگاه سورتینگ مغز پسته

انواع دستگاه سورتینگ مغز پسته

از انواع دستگاه سورتینگ مغز پسته می توان به مغز پسته سبز، پسته کال، داندانه پسته، دهن بست اشاره نمود که هر کدام بسته به نوع خود دارای کارایی و عملکرد بالایی است.

مغز پسته سبز، دارای رنگ زیبا و جذاب و نیز دارای طرفداران و مشتریان زیادی در نوع خود بوده که برای تزئین شیرینیها در قنادیها اکثرا کاربرد دارند. مغز پسته کال نیز از گرانترین و پرفروش ترین مغزها به حساب می آیند که از نظر طعم و رنگ با نوع دیگر خود متفاوت می باشند.

مغز دهن بست نیز کاملترین و بهترین نوع مغز پسته بوده که در صادرات، سوهان پزی و خشکبار فروشی، گز و غیره بسیار ضروری است. مغز دندانه پسته که پس از خارج کردن پسته از پوسته آن ایجاد می شود که در کارگاه های شیرینی پزی دارای کاربرد زیاد می باشد.

 این نوع دستگاه توسط شرکت های تولیدی در ایران با توجه به پیشرفت تکنولوژی های روز دنیا و نیز استفاده و بهره گیری از قطعات استاندارد و همچنین نیروی متخصص و ماهر انسانی در این زمینه از تولیدات کیفی بالایی برخوردار بوده که دارای مشخصات فنی، به صورت نیمه اتوماتیک، دارای دوربین های مدار بسته، دارای سایز و اندازه و مدل های گوناگون، دارای سرعت بالا و دقت در کار می باشد که به صورت دقیق و راحت کار جداسازی دانه را از پسته و پوست آن انجام می دهد که بسیار حائز اهمیت در نوع خود می باشد.

قیمت دستگاه سورتینگ مغز پسته اتوماتیک

قیمت دستگاه سورتینگ مغز پسته اتوماتیک

قیمت دستگاه سورتینگ پسته  برای جداسازی پوست از مغز و همچنین جداسازی دانه های پسته بر پایه و اساس اندازه و سایز، رنگ، بسته و خندان بودن، حجم، میزان ظرفیت و نیز رسیده و کال انجام می شود که از کاربرد فراوانی برخوردار می باشد و همچنین در نوع خود دارای مزیت ها و ویژگی های خاصی می باشد که از اهمیت زیادی برخوردار است.

همچنین این نوع دستگاه از جمله دستگاه های پرفروش و پیشرفته در کشور می باشد که در اکثر شهرهای ایران از جمله قم و رفسنجان از کیفیت تولیدی بالایی برخوردار بوده و نیز برای تولید کنندگان و نیز مصرف کنندگان و صادر کنندگان از ارزش زیادی برخوردار بوده و نیز از دارای جنبه صادراتی بالایی است که به بازارهای داخلی و خارجی با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به روش عمده صادر می شود که صادرات این نوع دستگاه توانسته نقش مهمی در اقتصاد کشور را فراهم نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما