پخش دستگاه سورتینگ پسته خام اتوماتیک

دستگاه سورتینگ پسته خام جهت تفکیک پسته های پوک و ریز از سایر پسته ها استفاده می شود. این دستگاه به صورت اتوماتیک فرآیند سورتینگ را انجام می دهد. با استفاده از سورت کردن پسته خام می توان محصول با کیفیت را با قیمت بالاتری به فروش رساند. پخش دستگاه سورتینگ توسط تولید کنندگانی که در شهر های مختلف کشور تولید این محصول را به عهده دارند در سراسر ایران انجام می گردد. 

پخش دستگاه سورتینگ پسته خام اتوماتیک

مزایای دستگاه سورتینگ پسته خام اتوماتیک

مزایای دستگاه سورتینگ پسته خام اتوماتیک

دستگاه های سورتینگ پسته دارای مکانیسم های متفاوتی برای عمل سورت کردن می باشند. اما به طور کلی اگر بخواهیم مزایای دستگاه سورتینگ پسته خام را نام ببریم، می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم. 

  • کاهش زمان و هزینه جهت دسته بندی و بسته بندی پسته 
  • حذف ناخالصی ها از پسته 
  • پاکسازی پسته از گرد و غبار 
  • سورت کردن پسته بر اساس سایز، رنگ، وزن و شکل 
  • قابل استفاده برای انواع خشکبار اعم از بادام، فندق، کشمش و … 

از آن جایی که این دستگاه ها به صورت اتوماتیک عمل سورتینگ را انجام می دهند در نتیجه دارای رادمان بالایی می باشند. همچنین زمانی که محصول نهایی یکدست تر باشد از نظر ابعاد و کیفیت بازارپسندی بهتری خواهد داشت، در نتیچه منجر به افزایش فروش محصول می گردد. 
یکدست بودن و با کیفیت بودن پسته سبب می شود که گزینه مناسبی برای صادرات به کشور های دیگر باشد، این موضوع منجر به ورود آورده های نقدی خوبی برای تولید کننده و در کل برای کشور خواهد شد. 
دستگاه سورتینگ برای پسته خام و مغز پسته موجود می باشد که انتخاب آن بر اساس نوع محصول تولید کننده می باشد. 

شرکت پخش دستگاه سورتینگ پسته خام

دستگاه سورتینگ پسته خام توسط کارخانه های متعددی که در سطح کشور موجود هستند تولید می شوند و از طریق شرکت های پخش که معمولا نمایندگی های آن ها هستند در سراسر ایران عرضه می گردند. 
شرکت دستگاه سورتینگ علاوه بر پسته قطعا دستگاه های سورت برای سایر محصولات غذایی را نیز تولید می نماید. از آنجایی که پیدا کردن مراکز برای خرید حضوری دشوار است، می توان با خرید غیر حضوری و اینترنتی به راحتی محصول خود را مشاهده و خریداری نمایند.
در این مجموعه مشخصات انواع دستگاه های سورتینگ و نوع آن ذکر شده است. به همین دلیل با مشاهده محصولات و انتخاب مدل مورد نظرتان می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما سفارش خود را ثبت کنید. 
در صورتی هم که برای انتخاب دستگاه دچار تردید هستید همکاران ما شما را برای خرید بهترین دستگاه برای شما راهنمایی می نمایند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما