پخش دستگاه سورتینگ پیچ و مهره درجه یک

دستگاه سورتینگ پیچ و مهره درجه یک شامل قطعاتی می شود که در مجموع موجب جدا سازی انواع پیچ و مهره های مشابه از یکدیگر می شود. به کمک این دستگاه انواع پیچ و مهره های هم اندازه از ارقام دیگر جدا می شوند. از آن جا که این تجهیزات در اندازه های ریز و درشت تولید می شوند کار جدا سازی آنها توسط نیروی انسانی بسیار زمان بر است و پخش دستگاه های سورت به منظور تسریع در روند انجام این کار صورت می گیرد.

پخش دستگاه سورتینگ پیچ و مهره درجه یک

ویژگی دستگاه سورتینگ پیچ و مهره درجه یک

ویژگی دستگاه سورتینگ پیچ و مهره درجه یک تمامی قطعات و ماشین آلات صنعتی دارای اجزای اتصالی به نام پیچ و مهره می باشند که در کارخانجات تولید می شوند. این قطعات پس از تولید نهایی باید بسته بندی شده و از هم تفکیک شوند. 

استفاده از دستگاه هایی نظیر دستگاه سورتینگ در این واحد های صنعتی به منظور تسریع در عملیات جداسازی و تفکیک انواع پیچ و مهره انجام می شود. این ماشین ها قادر هستند در حداقل زمان و با سرعت قابل توجه انواع پیچ، مهره و واشر و قطعاتی نظیر آن را از هم تفکیک نمایند.

از جمله ویژگی های این تجهیزات عبارت است از:

  • دارا بودن فیدر ارتعاشی جهت تنظیم قطعاتی که وارد دستگاه می شوند.
  • مجهز به دوربین و نورپردازی مناسب
  • دارا بودن میز دورانی قرار دادن پیچ و مهره های مختلف
  • دارای تعداد کانال های ورودی مختلف از یک تا چندین کانال برای خروج قطعات آسیب دیده و جدا سازی قطعات سالم و ظرفیت خروجی متفاوت
  • قابلیت ساخت سفارشی طبق نیاز مشتری
  • مجهز به کامپیوتر و نرم افزار های اختصاصی و مانیتور لمسی
  • قابلیت اندازه گیری و کنترل قطعات کوچک صنعتی و انواع پیچ و مهره

در این زمینه انواعی از دستگاه های گوناگون با قابلیت ها و ظرفیت های مختلف تولید شده اند که برخی از آنها جزء نمونه های برتر صادراتی با بهترین کیفیت ممکن می باشند.  بر این اساس عموما خرید دستگاه سورتینگ با توجه به ظرفیت تولیدی انجام می گیرد.

خرید دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صادراتی

خرید دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صادراتی دستگاه سورتینگ صادراتی یکی از نمونه ماشین آلاتی است که در داخل تولید شده و به اقصی نقاط جهان صادر می شود. جهت خرید این تجهیزات از آن جا که مدل های گوناگونی از آن شامل ساده ترین تا پیچیده ترین آنها تولید می شود، هر واحد صنعتی نیازمند است تا اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت دارد و سپس در جهت تهیه این دستگاه ها اقدام نماید.

در این زمینه مرکز خرید دستگاه سورتر می تواند راهنمای مشتریان و متقاضیان خرید در مورد معرفی انواع این دستگاه ها و خصوصیات هر کدام از آنها باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما