پخش ماشین سورتینگ پیج و مهره دوربینی

ما در این مجموعه اینترنتی در زمینه فروش و پخش ماشین سورتینگ پیج و مهره دوربینی به فعالیت مشغول هستیم و بهترین نوع این ماشین ها را که با استفاده از علم و فناوری و همچنین تجربه چندین ساله و ارزشمند تولیدکنندگان کشورمان ساخته شده اند، به مشتریان خویش ارائه می دهیم. این دستگاه ها مجهز به تکنولوژی قدرتمند پردازش تصاویر بوده و همین امر قدرت و سرعت آنها را به میزان زیادی افزایش داده است.

پخش ماشین سورتینگ پیج و مهره دوربینی

مشخصات ماشین سورتینگ پیج و مهره دوربینی

مشخصات ماشین سورتینگ پیج و مهره دوربینی قرار دادن پیچ و مهره ها در درون بسته بندی های مخصوص، باعث راحتی مشتری در هنگام خرید آن می شود، چرا که به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان انواع بسته بندی آنها را مشاهده کرد و محصول مورد نیاز خود را خریداری نمود؛ به همین سبب است که سورتینگ و جداسازی انواع و اقسام این پیچ و مهره ها از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد و توسط دستگاه ها و ماشین های مخصوص انجام می پذیرد.
از جمله مهمترین مشخصات ماشین سورتینگ پیچ و مهره می توان به پارامترهای زیر اشاره نمود:

  • این دستگاه با دقت هر چه تمام تر قطعات را از نظر طول، قطر، ابعاد و تعداد دنده مورد بررسی قرار داده و قطعات معیوب که دنده های آنها له شده یا دچار خرابی در ظاهر خود می باشند را جداسازی می نماید.
  • دوربین های پیشرفته متعددی در این دستگاه تعبیه شده است که به دقت بالای آن در حین انجام کار کمک فراوانی می نماید.
  • این ماشین دارای صفحات میز هوایی بوده که برای 3 یا 4 گروه از پیچ ها مناسب می باشد.
  • معمولاً ظرفیت این ماشین 180 قطعه در دقیقه است، اما می توان با برنامه صحیح این مقدار را کم یا زیاد نمود.
  • این دستگاه دارای یک کامپیوتر و مانیور لمسی است.

خرید ماشین سورتینگ پیج و مهره اتوماتیک

خرید ماشین سورتینگ پیج و مهره اتوماتیک خرید ماشین سورتینگ اتوماتیک پیچ و مهره با استقبال فراوانی از سوی صنایع و کارخانجات مختلف کشورمان مواجه شده است، چرا که این دستگاه دارای برنامه ریزی بسیار دقیق و پیشرفته بوده و می تواند با کمترین دخالت نیروی انسانی و تنها با پیروی از برنامه ای که از قبل تعیین شده و به نرم افزار آن ارائه شده است، اقدام به جداسازی و سورت انواع پیچ و مهره ها نماید.
بازرسی صد در صد عالی و حرفه ای انواع پیچ و مهره ها، با بهره گیری از تکنولوژی بینایی و دوربین های پیشرفته، از جمله مهم ترین ویژگی های دستگاه سورتینگ می باشد که باعث به وجود آمدن تغییر و تحولات عظیمی در زمینه جداسازی و بسته بندی این محصولات شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما