پخش مستقیم سورتینگ سیر اتومات

سیر از جمله محصولات کشاورزی پر تولید در کشور ما و از محصولات صادراتی است به همین جهت عملیات سورتینگ قبل از بسته بندی آن باید صورت گیرد تا محصولی که آماده ارائه به بازارهای خارج کشور می‌شود از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

سورتینگ سیر اتومات به عنوان یکی از بهترین دستگاه های سورتینگ در پخش مستقیم آن به متقاضیان این محصول ارائه می‌شود و آنها می‌توانند بسیار راحت و کم هزینه نیاز خود را به این سورتینگ تامین نماینده و از آن برای تهیه بهترین سیر بسته بندی یا فروش استفاده کنند.

پخش مستقیم سورتینگ سیر اتومات

چگونگی عملکرد دستگاه سورتینگ

چگونگی عملکرد دستگاه سورتینگ دستگاه سورتینگ سیر از جمله دستگاه‌هایی است که ابزارهای مناسب در آن تعبیه شده است تا بتواند سیر را به صورت کاملاً دقیق ارزیابی کند و بر اساس رنگ یا اندازه سیر نسبت به تفکیک آن عمل کند؛ در این دستگاه با استفاده از دوربین های مخصوصی که در آن تعبیه شده است سیر از نظر وجود هر نوع لکه یا عامل بیماری مورد بررسی قرار می‌گیرد به این ترتیب که سیرهای با لکه‌های سیاه یا نامتعارف حذف می‌شوند.

این دستگاه قادر است سیر را از نظر شکل و اندازه نیز مورد بررسی قرار دهد به این معنی که اندازه مشخصی برای این دستگاه تعریف شده است تا بر اساس آن سیرها را به بخش‌های مختلف تقسیم بندی کند؛ این دستگاه قادر است با بهترین اجکتورهایی که در آن تعبیه شده است سیر های شکسته و آسیب دیده را جدا نمایند و انواع سیرهای با سایز کوچک و درشت را به راحتی از همدیگر تفکیک کند تا به این ترتیب سیرها از همدیگر بر اساس شاخص های تعریف شده که اندازه و رنگ می باشد از یکدیگر جدا شوند و هر کدام در خط بسته بندی مجزای قرار گیرند.

به این ترتیب در نهایت محصولی به دست می‌آید که کاملاً سورت شده است و امکان صادرات آن به خارج یا ارائه در بازار داخلی را خواهد داشت.

مرکز توزیع سورتینگ سیر اتومات

مرکز توزیع سورتینگ سیر اتومات بهترین انواع دستگاه سورتینگ سیر اتومات در مرکز توزیع این سیر با قیمت مناسب ارائه می شود و با توجه به این که این دستگاه قادر است همه عملیات را بدون کمترین نقش اپراتور انجام دهد از دستگاه های بسیار مناسب می باشد که در میان مدت و بلندمدت صرفه اقتصادی فوق‌العاده بالایی می تواند برای خود به همراه داشته باشد.

مرکز توزیع سورتینگ سیر انواع مختلفی از آن را در ظرفیت‌های کاری مختلف ارائه می‌کند و خریداران عمده و تک می‌توانند از طریق این مرکز به این دستگاه و نوع مورد نظر خود دسترسی داشته باشند و حتی آن را برای صادرات به کار برند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما