پخش کننده دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک

دستگاه سورتینگ پسته در مبحث صادرات این محصول کارایی ویژه ای دارد. این دستگاه در ابعاد مختلف با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و مطابق با استانداردهای جهانی در کشور ما توسط شرکت های مختلفی ساخته می شود. پخش کننده دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک همان نمایندگی برندهای تولیدکننده این محصول است که درصدد است با عرضه مستقیم این محصول به بازارهای فروش آن را با قیمت ارزان تری به دست خریدار نهایی  برساند.

پخش کننده دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک

ویژگی های دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک

ویژگی های دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک همانطور که می دانید ایران یکی از مهمترین تولیدکنندگان پسته در جهان است. پس از تامین نیاز بازار داخلی، مازاد پسته برای صادرات به کشورهای مختلف آماده سازی می شود.

با توجه ‌به اینکه پسته ها از لحاظ شکل ظاهر و اندازه همچنین کیفیت متفاوت هستند و در مبحث صادرات بهترین نمونه پسته باید انتخاب شود، دستگاه سورتینگ پسته می تواند عملیات جدا سازی و تفکیک این محصول را از نظر شکل و اندازه با سرعت و دقت بیشتری انجام دهد.

دستگاه سورتینگ پسته در انواع مختلف و ابعاد گوناگون با قابلیت های متفاوت تولید می شود.‌

بهترین نمونه این دستگاه مدل تمام اتوماتیک سورتینگ پسته است. در این مدل مشخصات مورد نظر برای جدا سازی پسته توسط کاربر به کامپیوتر و از طریق نمایشگر لمسی داده می شود. دستگاه به طور اتوماتیک عملیات تفکیک پسته را مطابق با برنامه داده شده انجام می دهد. در این دستگاه عملیات جدا سازی به کمک دوربین های نصب شده در دستگاه با سرعت بالاتری صورت می گیرد. نور پردازی مناسب این دستگاه دقت و سرعت کار با دستگاه سورتینگ را بالا می برد.

خرید دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک ارزان

خرید دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک ارزان دستگاه سورتینگ پسته توسط شرکت های مختلفی با برندها و نشان تجاری خاص خود تولید می شود.  قیمت خرید این دستگاه بنا بر عوامل متعددی تعیین می شود.

درصورتی که تولیدکنندگان این محصول اقدام به عرضه مستقیم تولیدات خود کرده و واسطه ها را از بازار خرید و فروش این محصول حذف کنند، یقینا خواهند توانست قیمت این محصول را کنترل کرده و در دست خود گیرند.

خرید دستگاه سورتینگ از نمایندگی فروش غالبا به قیمت تولیدشده در کارخانه صورت خواهد گرفت. خریداران عمده این محصول نیز با تخفیفات قابل توجهی که نمایندگی های فروش این محصول به خریداران می دهند می توانند دستگاه سورتینگ ارزان قیمت را خریداری کرده و به تجارتی مقرون به صرفه دست یابند.

کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصول سبب شده است که خریداران این محصول با استقبال از تولیدات داخلی و عدم خرید نمونه های خارجی از ورود دستگاه سورتینگ پسته خارجی به داخل کشور جلوگیری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما