کارخانه دستگاه سورتینگ طالبی میوه

برای بازاریابی بهتر انواع میوه به خصوص وقتی بحث صادرات در میان باشد نیاز به درجه بندی میوه ضرورت پیدا می کند. امروزه درجه بندی این میوه ها با استفاده از دستگاه سورتینگ انجام می گیرد. سورت یا درجه بندی طالبی نیز به کمک این دستگاه ها امکان پذیر می باشد. تا چه اندازه با مشخصات فنی دستگاه  سورتینگ طالبی آشنایی دارید و چگونه از کارخانه تولید کننده دستگاه سورتینگ طالبی اقدام به خرید آن نمود؟کارخانه دستگاه سورتینگ طالبی میوه

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ طالبی

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ طالبی

طالبی یکی از میوه هایی است که به خصوص جهت صادرات نیاز سورتینگ یا درجه بندی دارد تا بتوان در بازاریابی آن در سایر کشورها موفق بود.

این میوه بر خلاف بسیاری از میوه های دیگر حجم بزرگتری دارد و بنابراین با استفاده از دستگاه های سورتینگ دوار یا چرخشی امکان درجه بندی آنها وجود ندارد.

بهترین دستگاه برای سورتینگ طالبی نوع نواری آن می باشد. این دستگاه ها از قسمت های مختلفی مانند مخزن شستشو، واکس و پولیش و در نهایت درجه بندی تشکیل شده اند.

در این دستگاه میوه ها بر اساس معیارهای مختلف مانند وزن، اندازه و رنگ و با استفاده از تجهیزات الکتریکی، نوری و لیزری دسته بندی می شوند.

در سیستم نواری این دستگاه میوه های طالبی بر روی میله های موازی که به فواصل مختلف در کنار هم قرار گرفته اند حرکت کرده و بر اساس قطری که دارند تفکیک و درجه بندی می گردند.

جنس این دستگاه ها از استیل بوده و بنابراین در اثر تماس دایمی با رطوبت و آب دچار زنگ زدگی نمی شوند. این دستگاه ها ممکن است دو نوع اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک در بازار وجود دارند که نوع اتوماتیک آن نیاز به کاربر انسانی برای انجام امور ندارد و فقط با تنظیمات اولیه سورتینگ انجام می شود.

دستگاه سورتینگ طالبی به دلیل اینکه باید وزن زیادی را تحمل کند باید از استحکام کافی برخوردار باشد و معمولا طول خط تولید آن کمتر از سایر انواع میوه می باشد.

خرید دستگاه سورتینگ میوه از درب کارخانه

خرید دستگاه سورتینگ میوه از درب کارخانه

برای کارگاه ها و کارخانه های درجه بندی انواع میوه و کسانی که به صادرات دستگاه های سورتینگ میوه به کشورهای دیگر مشغول هستند مشغول هستند تهیه دستگاه سورتینگ میوه از ملزومات ادامه و توسعه کار می باشد.

برای خرید دستگاه سورتینگ با کارخانه تولید کننده تماس گرفته تا ضمن اطلاع از قیمت روز دستگاه و سایر مشخصات آن بتوانید با قیمت درب کارخانه دستگاه مورد نظر خود را به دست آورید.

سفارش و خرید عمده این دستگاه از طرف کارخانه می تواند شامل تخفیف ویژه بوده و با قیمت ارزان تری این دستگاه در اختیار خریدار قرار می گیرد.

ارسال سفارشات در اسرع وقت به آدرس اعلامی توسط شما انجام می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما