کارخانه دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صادراتی

دستگاه سورتینگ پیچ یکی از مهم ترین و با کیفیت ترین نوع ماشین ها می باشد که توانسته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شود این ماشین یا دستگاه می تواند برای محدوده مشخصی از پیچ ها ، مهره ها ، واشرها،خارها یا سایر قطعات ساخت و تنظیم شود. به این ترتیب کارخانه دستگاه سورتینگ برای ساخت این محصولات با کیفیت سالیان سال تلاش کرده اند تا بهترین دستگاه ها را تولید کرده اند از این رو مشتریان زیادی از این دستگاه استقبال می کنند.

کارخانه دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صادراتی

انواع مدل دستگاه سورتینگ پیچ و مهره

انواع مدل دستگاه سورتینگ پیچ و مهره دستگاه سورتینگ پیچ و مهره در انواع مختلفی در بازار موجود هستند انواع دستگاه سورتینگ موجود می باشد ولی از نظر کیفیت و کارایی باید بهترین و با کیفیت ترین آن ها را انتخاب کنیم تا رضایت کاملی از آن ببریم. 

همان طور که قبلا هم گفتیم ، انواع دستگاه سورتینگ موجود می باشد . یعنی این دستگاه ها می توانند فرع یا اصل داشته باشند.  مشتریان عزیز برای خرید این محصولات باید به دقت شرایط حائز اهمیتی را در نظر داشته باشند.  امروزه افراد سود جوی فراوانی وجود دارند ، که این دستگاه ها را به صورت فرعی و جنس بی کیفیت وارد بازار کرده  مشتریانی که آگاهی ندارند به فروش می رسانند. پس مشتریان برای خرید این محصولات لازم است با افراد کاربلد در این زمینه مشورت داشته باشند ، تا دستگاه اصلی و پر کاربرد بتوانند خریداری کنند.

برای این که با کارایی دقیق این محصولات با کیفیت بیشتر آشنا شویم توضیح مختصری را برای شما بیان خواهیم کرد.

همان طور که قبلا هم گفتیم این دستگاه می تواند محدوده مشخصی از پیچ ها ، مهره ها ، واشرها،خارها یا سایر قطعات ساخت و تنظیم شود و هم چنین قابلیت جدا سازی قطعات ناقص از نظر پارامترهای اندازه گیری مانند طول ، قطر ،گام پیچ ، ابعاد آچار خور ، تعداد دنده و کنترل های ظاهری مانند لهیدگی دنده ، چپگرد یا راستگرد،ترک و خرابی ظاهری گل پیچ و … را دارا می باشد.

دستگاه سورتینگ دارای فیدر ارتعاشی قابل تنظیم برای سورت قطعات در داخل کابین بازرسی است و هم چنین دارای دوربین های مختلف و سیستم نورپردازی پیشرفته می باشد ، این دستگاه دارای صفحات میز دورانی مختلف برای 3 یا 4 گروه از پیچ هاست.

ظرفیت دستگاه سورتینگ به صورت نامی 180 قطعه در دقیقه می باشد که مقدار آن به صورت سفارشی قابل افزایش است و این دستگاه دارای کامپیوتر به همراه مانیتور لمسی می باشد و … .

انواع مدل های این دستگاه به دلیل قابلیت ها و کیفیت مرغوبی که داراست نظر مشتریان زیادی را در خارج از کشور نیز به خود جلب نموده که این امر باعث شده این دستگاه ها صادرات بالایی داشته باشند 

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ تمام اتوماتیک

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ تمام اتوماتیک قیمت دستگاه سورتینگ بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد باید بدانید که این دستگاه علاوه بر کیفیت بسیار بالایی که دارد دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد فروشندگان علاوه بر کیفیت و قیمت این محصولات با اهمیت شرایط مهمی را برای این محصولات در نظر گرفته اند که آن هم ضمانت کامل و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد که توانسته مشتریان بسیار زیادی را به خود جلب کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما